Flashplayer sorununuz var.

Haberler

WCS TRK TÜRKAK'TAN AKREDİTE OLMUŞTUR.

Sayın Müşterimiz,

9 yıldır kesintisiz, dürüst ve üst düzey standartlarda siz değerli müşterilerimizin yönetim sistemleri ile ilgili belgelendirme ihtiyaçlarını karşılayan firmamız WCS-TRK Uluslar arası Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti. geniş bir kapsamda TURKAK akreditasyonunu da tamamlayarak sunmakta olduğu hizmet yelpazesini geliştirmiştir.

Bildiğiniz gibi, belgelendirme gönüllü yapılan, kendi içerisinde güven ve güvenilirliği içeren, mutlaka tarafsız ve bağımsız olması gereken bir hizmettir. Kuruluşumuz 9 yıldır bu ilkelerden hiç taviz vermeden en yüksek standartlarda çalışmaya çaba göstermiş, belgelendirdiği kuruluşların logomuzu gönül rahatlığı ile taşımalarını sağlamaya çalışmıştır. Bizler için güven, dürüstlük, açıklık, tarafsızlık ve bağımsızlık en önemli değerler olmaya devam edecektir.

Bizler, şu anda sektörümüzde çalışan, tüm kaynaklarını ve sürekliliğini tek kişi üzerine yüklemiş ve tek amacı daha çok belge vermek olan kuruluşlardan farklı olduğumuzu, kurumsal kimliğimizi de ön plana çıkararak vurgulamak isteriz. Yani yarın gidici değil, ihtiyaç duyduğunuz her zaman sizlerle birlikte olacağımızı bilmenizi isteriz.

Bizlerle çalıştığınız sürece asla yaşamayacağınız bazı durumları belirtmek isteriz.

• Sektörünüzde son derece düşük kalitede çalışıp sizinle aynı belgeye sahip rakipleriniz, • Siz gerekli çalışmaları yaptığınız halde hiç çalışmadan para karşılığı sizinle aynı belgeye sahip kuruluşlar, • Sisteminiz tarafsız şekilde ayrıntılı denetlenmesi gerekirken, hiç denetleme yapılmadan verilen bir belge, • İhtiyacınız olup, belgelendirme kuruluşunuzu aradığınızda, açılmayan telefonlar

Vb. Hali hazırda sık sık yaşanılan durumlar.

Deneyimli ve uzman kadrosu ile ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için hazır olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Mevcut UKAS ve TURKAK belgelendirme kapsamlarımıza bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

*TURKAK Akreditasyon Kapsamımız: Tıklayınız.
*UKAS Akreditasyon Kapsamımız : ISO9001: Tıklayınız. ISO22000: Tıklayınız

Saygılarımızla,

Halil Ağaoğlu

Genel Müdür

KAL?TE ÇEMBERLER? PAYLA?IM KONFERANSI

10. KALITE ÇEMBERLERI PAYLASIM KONFERANSI ve
16. KALİTE KONGRESİ VE YÖNETİM SİSTEMLERİ SERGİSİ


TÜRKAK; 13-14 Kasım 2007 tarihleri arasında İstanbul'da Lütfi kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda düzenlenecek olan 16. Kalite Kongresi ve Yönetim Sistemleri Sergisi'nde Kurumumuz açacağı stand ile yer alacaktır. Sözkonusu etkinliğin Kongre kısmında ülkemizin küresel rekabet alanında başarılı olabilmesinin en önemli unsurlarından biri olan, refah ve kalkınma için şirketlerimizin ve yöneticilerimizin dünya vatandaşı olabilmeleri konusu ele alınacaktır.

Yine bu yıl içinde, 06 Aralık 2007 tarihinde Ankara'da ODTÜ Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek olan 10. Kalite Çemberleri Paylaşım Konferansı sergi alanında her yıl olduğu gibi bu yılda Kurumumuz tarafından stand açacaktır. Bir gün sürecek olan etkinlikte serginin yanı sıra farklı kuruluşlar kalite çemberleri, uyguladıkları teknikler ile elde ettikleri kazanımları paylaşacaklardır.

TÜRKAK gerçekleştirdiği akreditasyon faaliyetlerini tanıtmak ve ilgili tarafların sorularını yanıtlamak üzere, kalite ile ilgili etkinliklerde yer almaya özel önem vermektedir. Ülkemizin kalite altyapısını geliştirmeye yönelik her türlü faaliyette yer almaya çaba gösteren TÜRKAK; kurulduğu 2001 yılından beri Türkiye Kalite Derneği (KalDer)'nin İstanbul ve Ankara'da her yıl organize ettiği bu tip etkinliklere katılarak hizmetlerinden istifade edecek paydaşlarına ulaşmaya, faaliyetleri hakkında bilgilendirmeye devam edecektir.


Kaynak; TURKAK
BELGELENDİRME KURUMSAL
www.wcs.com.tr © WCS TRK Uluslararası Belgelendirme Hizmetleri Ltd. Şti.
Mahmutbey Mahallesi Taşocağı Yolu Caddesi No:3 "My Office 212" B Blok 8.Kat No:131 Güneşli-Bağcılar/İstanbul
Tel:0212 665 88 12 - 0212 709 13 23 Fax: 0212 665 88 18