Belgelendirme

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi

ISO 9001: Kalite Yönetim Sistemlerinin kurulması esnasında uygulanması gereken şartların tanımlandığı ve belgelendirme denetimine tabi olan standarttır.

daha fazla oku
ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi

ISO 22000 Gıda güvenliği yönetim sistemi Gıda sektörünü üreticinin tüketiciye kadar tüm basamaklarıyla bir bütün halinde değerlendirerek, güvenli gıda üretimini sağlayacak bir sistemdir.

daha fazla oku
ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi

ISO 14000 Çevre Yönetim Sistemi, özünde doğal kaynak kullanımının azaltılması, toprağa, suya, havaya verilen zararların minimum düzeye indirilmesini amaçlayan, risk analizleri tabanında kurulan bir yönetim modelidir.

daha fazla oku
OHSAS 18001 İş Güvenliği

Bir kuruluşun gerçekleştirdiği faaliyetlerden etkilenen tüm insanların (çalışanların, geçici işçilerin, alt yüklenici çalışanlarının, ziyaretçilerin, müşterilerin ve işyerindeki herhangi bir kişinin) sağlığına ve güvenliğine etki eden faktörler ve koşulların bütünüdür.

daha fazla oku
Helal Gıda Belgesi

Helal belgesi İslami kurallara (Şafi, Mailiki, Hanbeli ve Hanefi mezhepleri uyarınca) uygun olarak hazırlanan ürünlere verilen sertifikadır. Helal belgesi İslam dinine göre yasak olmayan ürünlere verilen uluslararası bir belgedir.

daha fazla oku
sorularınız mı var ?

Belgelendirme hizmetlerimiz hakındaki talepleriniz ve merak ettikleriniz için bize yazın.

Belgelendirme hizmetlerimiz hakkında yardıma mı ihtiyacınız var ?